SP stelt vragen over afsluiten kinderpornosites

tweedekamer

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (39)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 24 april 2007
Auteur: Edwin Feldmann

SP-politica Arda Gerkens heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld naar aanleiding van het afsluiten van kinderpornosites door provider UPC.

UPC maakte in februari bekend dat het ergens in het tweede kwartaal wil starten met het afsluiten van ongeveer drieduizend websites met kinderporno.

Gerkens wil nu van minister van Justitie Ernst Hirsch Ballin (CDA) weten wat hij van dit initiatief vindt. Inmiddels overwegen Tiscali en KPN een zelfde maatregel te nemen.

Ook wil de SP weten hoe de zwarte lijst met websites bij het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) tot stand komt. Deze lijst zal door UPC gebruikt worden om de toegang tot die sites te blokkeren. Vorige maand werd al bekend dat de lijst voortkomt uit een Europees samenwerkingsverband tussen politiekorpsen, ondersteund door Europol.

Tot slot wil Gerkens van de minister weten wat er gebeurt als de toegang tot een site ten onrechte wordt geblokkeerd.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)