Microsoft wijkt niet af van hd-dvd

xbxox 360

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (14)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 18 mei 2007
Auteur: de GameZ-redactie

Microsoft heeft gezegd dat ze de hd-dvd-speler voor de Xbox 360 niet om zullen ruilen voor een Blu-Ray speler, wat er ook gebeurt.

Tijdens de Consumer Electronics Show in januari gaf Peter Moore nog aan dat de 360 de mogelijkheid heeft om elke trend te volgen en zich aan te passen aan de wensen van consumenten. Deze opmerkingen zorgden al snel voor het idee dat Microsoft hd-dvd misschien om zou ruilen voor Blu-Ray mocht deze populairder zijn en hd-dvd floppen.

"Het is belangrijk om de context te snappen waarin die opmerking is gemaakt", zo stelt Microsoft tegenover het gamesblad CVG. "We staan stellig achter hd-dvd als beste formaat voor de consument. Huidige rapporten dat Microsoft een reserve plan heeft, die Blu-Ray ondersteuning bevat, zijn onjuist. We zijn volledig toegewijd aan de hd-dvd en zal deze niet omruilen voor een andere optische formaat."

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 14 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws