Abonnementen Het Net per maand op te zeggen

HetNet

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (29)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 4 juni 2007
Auteur: Evan Schaafsma

KPN introduceert een Het Net-abonnement waarbij gebruikers geen jaarcontract hoeven te tekenen. Ze kunnen elke maand opzeggen.

Het Net zegt als eerste internetprovider in Nederland af te stappen van de jaarcontracten. Consumenten kunnen gebruikmaken van een aanbieding waardoor ze volgens de provider 'niet alleen eenvoudig op Het Net kunnen komen, maar ook eenvoudig kunnen opzeggen per maand'.

Volgens commercieel manager Jelmer Kleingeld van Het Net willen consumenten zelf kunnen beslissen wanneer ze gebruikmaken van een dienst.

Het Net begint maandag met de maandabonnementen. De aanbieding geldt in eerste instantie voor nieuwe abonnees van ADSL Instap Surfen en ADSL Snel Surfen.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)