Microsoft toont experimenteel Photosynth

Gepubliceerd: Donderdag 7 juni 2007
Auteur: Jeroen Doorn

De ontwikkelafdeling van Microsoft heeft informatie en een video rond Photosynth online gezet. De softwaremaker spreekt van een nieuwe manier om foto's te bekijken.

Photosynth groepeert na een grondige analyse foto's aan de hand van overeenkomsten. Het beeldmateriaal wordt vervolgens in een driedimensionale omgeving gepresenteerd. De online videodemonstratie toont vele foto's, sommige in een zeer hoge resolutie, en tekstmateriaal waar heel snel doorheen genavigeerd kan worden.

De gebruiker kan snel in- en uitzoomen, schijnbaar tot pixelniveau. Op de website van Microsoft Live Labs is meer informatie te vinden rond het project. Of en hoe de technologie ooit in een eindproduct zal verschijnen is onduidelijk.

TIP Zó migreerden zij naar Win 7: een seminar vol praktische case study's lees verder
Loading Poll

Peiling

Loading Poll

Video: Chinezen stelen show met Apple-klonen...

Verleden nieuws