Maker foto's Harry Potter-boek vergeet serienummer

Harry Potter

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (42)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 20 juli 2007
Auteur: Evan Schaafsma

De maker van de foto's waarop het laatste Harry Potter-boek te zien zijn, is mogelijk tegen de lamp gelopen. In de eigenschappen van de foto is het serienummer van zijn camera te vinden.

Op Bittorrent-sites als Demonoid en The Pirate Bay verschenen eerder deze week bestanden met gefotografeerde pagina's van wat het laatste boek in de Harry Potter-reeks zou zijn. Hoewel uitgever Scholastic de echtheid van het boek niet wilde bevestigen, hangt verspreiders van het boek een forse claim boven het hoofd.

De maker van de foto's zal nu wellicht slecht slapen, als hij zich realiseert dat de zogenoemde EXIF-data van zijn foto's, ook het serienummer van zijn camera bevat. Als hij zijn camera na aankoop geregistreerd heeft bij Canon, is zijn identiteit nu te achterhalen. Volgens sommige fabrikanten zou het serienummer overigens alleen de productiedatum van de camera aan het licht kunnen brengen, zo meldt Security.nl.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Beveiliging

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)