Tulip wil Commodore overnemen

commodore

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (14)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 27 september 2007
Auteur: Anton van Elburg

Tulip Computers wil het Nederlandse bedrijf Commodore kopen. opvallend is dat het juist Tulip was dat in 2004 Commodore van de hand deed.

Commodore werd in de jaren tachtig bekend door de spelcomputer Commodore 64. In 1994 ging het bedrijf failliet waarna onderdelen werden overgenomen door het Duitse Escom. Dat schijft Emerce.

Escom Nederland werd in 1997 gekocht door de Nederlandse computerfabrikant Tulip. In 2004 wilde Tulip het merk Commodore opnieuw introduceren, waarna de activiteiten werden verzelfstandigd. Commodore ontwikkelde nieuwe producten, zoals een Gravel In Pocket multimediaspeler.

Nu heeft Tulip weer interesse in Commodore omdat het wil uitbreiden met lifestyle- en internetproducten. De Commodore-directie is voorlopig akkoord gegaan met een due dilligence, maar overweegt ook een beursgang. Tulip zou een bod willen uitbrengen van circa 1 dollar per aandeel.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)