Gelekte preview van Windows 7 is nep

microsoft

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (6)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 29 januari 2008
Auteur: Maarten Hell

Zogenaamd uitgelekte bestanden van de Windows 7 previewversie M1 op BitTorent-sites blijken een grote grap te zijn.

Het gerucht werd verspreid door Neowin, de technologiesite die eerder het nieuws over de uitgelekte broncode van Windows 2000 heeft gebracht.

Preview

Volgens Neowin zijn verschillende BitTorrent-sites bezaaid met files van Milestone 1, een vroege previewversie van het nieuwe besturingssysteem van Microsoft, de opvolger van Vista. Deze versie was bedoeld voor Microsofts hardwarepartners. Waarschijnlijk zal Windows 7 pas over een jaar uitkomen.

Reeksen nullen

Mensen die de bestanden hebben gedownload bevestigen nu dat de 'gelekte' afbeeldingen onzin zijn. Eén commentator schreef op Neowin: "Ze zijn nep. Ik heb 10 procent gedownload en geopend, maar het zijn slechts reeksen nullen."

Shipping Seven

De interesse in Windows 7 was vorige week gewekt, toen zogenaamde details over het nieuwe besturingssysteem op het Neowin-forum verschenen. Via blogs werden de geruchten verder verspreid.

De geruchten worden ook gevoed door de anonieme blog Shipping Seven: Random thoughts from somebody working on the next Windows OS. De auteur beweert een Microsoft-ontwikkelaar te zijn.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 6 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws