Laagste aantal internetontslagen in 22 maanden

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 6 maart 2002
Auteur: Maarten Reijnders

Sinds april 2000 is het aantal ontslagen in de Amerikaanse internetsector niet meer zo laag geweest. In februari moesten 670 mensen hun biezen pakken.

Dat blijkt uit het maandelijkse onderzoek van de detacheerder Challenger, Gray & Christmas. Het aantal ontslagen ligt fors lager dan in januari 2002, toen er nog 1.802 mensen werden ontslagen.

Volgens John Challenger, directeur van Challenger, Gray & Christmas, is de daling van het aantal ontslagen niet per se goed nieuws. "De werknemersbestanden in de internetsector zijn al flink uitgedund en er zijn geen aanwijzingen dat er opeens veel nieuwe mensen worden aangenomen."

Sinds het uiteenspatten van de internetzeepbel zijn in totaal 144.921 banen verloren gegaan in de Amerikaanse internetsector. Het hoogtepunt werd bereikt in april 2001. Toen werden 17.554 werknemers in de dotcom-sector ontslagen. Sinds juni vorig jaar neemt het aantal ontslagen in de internetwereld gestaag af.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)