'iPhone gewild in lage inkomensgroepen'

Iphone

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (39)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 31 oktober 2008
Auteur: Sander Peek

De iPhone 3G is razend populair in de Verenigde Staten, maar vooral onder mensen die onder het landelijk gemiddelde qua jaarsalaris zitten.

Dit blijkt uit een onderzoek van ComScore. In drie maanden, van juni tot augustus dit jaar, nam het aantal iPhone bezitters voornamelijk in de lagere schalen flink toe. In de klasse met jaarinkomens tussen de 25.000 dollar en 50.000 dollar steeg het percentage bezitters met 49 procent. In de hoogste schaal qua inkomens steeg het percentage bezitters met slechts 16 procenten.

Gereedschap

Jen Wu, onderzoeker bij ComScore en auteur van het onderzoek, vindt het best logisch dat lagere inkomen een iPhone aanschaffen. 'Het lijkt vrij duur om een apparaat te kopen van 200 dollar waar een abonnement van 70 dollar aanvast. Maar in feite bezuinigen mensen er door. De iPhone combineert natuurlijk een telefoon, mobiel internet en een mp3. Daardoor verandert de iPhone van een luxeartikel in een multifunctioneel gereedschap.'

Het verkoopaandeel van de iPhone in totaal nam ook toe. Het groeide met 21 procent in eind augustus. In eind augustus zouden 2,6 miljoen Amerikanen een iPhone gebruiken, op dit moment nog slechts een procent van alle mobiele telefoons in de Verenigde Staten.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)