Philips sluit dvd-opslagdeal met Benq

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 15 april 2002
Auteur: Rick van Eeden

Philips heeft een nieuwe belangrijke partner voor het dvd+rw platform gevonden. Samen met Benq gaat het optische opslagproducten ontwikkelen.

Bij de ontwikkeling van die nieuwe optische opslagproducten zal de nadruk in eerste instantie liggen op dvd+rw, de techniek van onder meer Philips en Sony om opneembare dvd's mee te beschrijven.

Philips en het Taiwanese Benq (voorheen bekend onder de naam Acer Communications & Multimedia) denken dat ze door de samenwerking in staat zijn sneller met nieuwe en innovatieve producten op de markt te komen dan de concurrentie.

Philips houdt zich bezig met de ontwikkeling van nieuwe producten. Benq gebruikt zijn kennis om de apparaten 'sneller te maken. Op die manier hopen de bedrijven mee te kunnen gaan in de zogenoemde 'snelheidsrace', waarbij de nadruk ligt op snelle apparaten tegen een scherpe prijs.

De nieuwe producten zoals dvd-recorders worden in de fabrieken van zowel Philips als Benq geproduceerd. Elk bedrijf zet onafhankelijk van de ander de apparaten in de markt. De eerste resultaten van de samenwerking zullen naar alle waarschijnlijkheid in de loop van volgend jaar op de markt verschijnen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)