EBay-managers vliegen naar hun afspraak
Gepubliceerd: Dinsdag 23 juli 2002
Auteur: Edwin Feldmann
Dat het niet overal slecht gaat bij internetbedrijven, bewijst online veilinghuis eBay. De bestuurders worden binnenkort per privé-jet vervoerd.
Waarschijnlijk is eBay één van de weinige internetbedrijven die het zich kan veroorloven. Voortaan brengt een vliegtuig van de zaak de managers naar hun afspraak.
Het online veilinghuis in San Jose kocht onlangs een tweedehands Falcon 900EX, schrijft Silicon.com. Prijs van het drie jaar oude toestel: dertig miljoen dollar. Het bedrijf hoopt zo op de lange termijn vervoerskosten uit te sparen en dure wachttijd op vliegvelden te verkorten.
EBay noteert al gedurende twee jaar positieve financiële cijfers. Vorige week verhoogde de online veilingmeester nog de winstverwachting voor dit jaar. Aan het eind van dit jaar rekent eBay op een omzet van 1,55 miljard dollar.
