Adobe en McAfee samen tegen datalekken

lekkende kraan

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (4)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 29 september 2009
Auteur: Ernst-Jan Hamel

Adobe en McAfee ontwikkelen software die datalekken in bedrijven moet voorkomen. Adobe draagt drm bij, McAfee brengt dlp-technologie.

De gezamenlijke oplossing is gericht op bedrijven die werken met gevoelige bedrijfsinformatie, zoals intellectueel eigendom of informatie die bedoeld is voor financiële toezichthouders. De aankomende software geeft klanten de mogelijkheid om toegangsrestricties op documenten te zetten, op basis van de classificatie van het bestand.

Adobe levert de expertise op het gebied van Digital Rights Management (drm), en McAfee heeft ervaring met Data Loss Prevention (dlp), software die systematisch controles uitvoert binnen organisaties om informatielekken te voorkomen.

McAfee-scan bij Flash

Als deel van de overeenkomst tussen de bedrijven, zal McAfee's gratis Security Scan worden aangeboden aan gebruikers die Adobe Reader of Adobe Flash Player downloaden. McAfee en Adobe geven begin oktober, op McAfee's securityconferentie Focus 9, meer details over de gezamenlijk ontwikkelde software.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)