Ballmer lanceert Windows 7 voor zakelijke markt

windows 7

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (4)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 8 oktober 2009
Auteur: Jasper Bakker

Microsoft brengt Windows 7 wat eerder uit voor de zakelijke markt. Ceo Steve Ballmer geeft vandaag de aftrap in Den Haag, ook voor Server 2008 R2 en Exchange 2010.

Microsoft benadrukt daarbij de mogelijkheden voor zakelijk gebruik. Dat betreft - net als bij Vista - onder meer efficiënter werken, beter beheer en betere beveiliging. De opvolger voor Vista heeft ook andere nieuwe snufjes, zoals een vpn-vervangende Microsoft-techniek. Daarvoor is wel een server met de nieuwste versie van Windows Server 2008 vereist. Die Release 2 wordt ook door ceo Ballmer gelanceerd in Den Haag.

Formaliteit

De lancering voor de zakelijke markt is vooral een formaliteit. De definitieve uitvoering van Windows 7 is namelijk al sinds begin augustus beschikbaar voor zakelijke klanten. Die rtm (release to manufacturing) is te downloaden voor leden van diverse Microsoft-programma's, waaronder het MSDN-netwerk voor ontwikkelaars, Microsoft Connect, de TechNet-dienst voor beheerders, de Springboard-site voor ict-professionals en de Volume Licensing-contracten voor grote bedrijven.

De wereldwijde lancering van Windows 7 voor consumenten gebeurt op 22 oktober. Vier dagen later houdt de NGN (Netwerk Gebruikersgroep Nederland) een 'deployment day' waarbij weer de zakelijke gebruiker aan bod komt.

Relevante whitepaper: Maak desktopvirtualisatie gemakkelijker
Download

Totaal 4 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws