Moederbedrijf UPC slaat slag in Duitsland

malone

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (4)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 13 november 2009
Auteur: Andreas Udo de Haes

Liberty Global, het moederconcern van onder meer UPC, legt 3,5 miljard euro neer voor het een na grootste kabelbedrijf van Duitsland, UnityMedia.

Dat maakte Liberty Global, bestierd door miljardair John Malone, bekend. De kabel- en mediagigant betaalt 2 miljard euro voor UnityMedia én neemt de schuld van 1,5 miljard euro over. UnityMedia heeft een netwerk van 8,8 miljoen aangesloten woningen en in totaal 6,4 miljoen klanten. Daarmee is de tweede kabelaar van Duitsland. Het moet alleen Kabel Deutschland voor zich dulden.

Liberty slaat daarmee een flinke slag op de Europese kabelmarkt. Het bedrijf is, naast UPC en Chellomedia, ook eigenaar van de Belgische kabelaar Telenet.

Liberty is in totaal in 14 landen actief waaronder Australië, Japan en een aantal oost-Europese landen.

Relevante whitepaper: Integratie telefonie: beheer versimpelt
Download

Totaal 4 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws