Tien Taiwanese iPad-rivalen in de maak

prototype nPad

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Donderdag 1 april 2010
Auteur: Tonie van Ringelestijn

Taiwanese fabrikanten komen met zeker 10 iPad-achtige apparaten. De iPad-klonen zijn te zien tijdens de Computex-beurs in juni.

"Alle grote pc-fabrikanten presenteren een tablet tijdens Computex", zegt Chang Li van de Taipei Computer Association, mede-organisator van de Computex-beurs begin juni, tegenover de IDG News Service. Chang wil niet zeggen welke chips of software de tablets gebruiken. Grote Taiwanese fabrikanten zijn Acer, Asus, MSI, Gigabyte, Quanta en Compal. Deze merken komen dus allemaal met eigen iPad-rivalen.

Asus en MSI

Asus-medewerkers hebben eerder al gezegd dat het bedrijf van plan is later dit jaar met een eigen tablet de concurrentie aan te gaan met Apple. MSI toonde tijdens de CES-beurs in Las Vegas in januari al een 10 inch-tabletcomputer met Google Android. Dat model had een Nvidia Tegra-chip.

MSI kijkt echter vooralsnog de kat uit de boom. "We wachten het antwoord van de markt op de iPad af", aldus Erika Jean, marketingdirecteur bij MSI. Het lanceren van een iPad-achtig apparaat is volgens haar 'duur en riskant'. Computex vindt plaats van 1 tot en met 5 juni in de Taiwanese hoofdstad Taipei.

JooJoo en nPad

Tijdens de Cebit-beurs in Hannover toonden Nederlanders hun iPad-rivaal met Windows 7, de nPad. Het apparaat is bedoeld voor gebruik binnen bedrijven. Het Singaporese Fusion Garage startte deze week na wekenlange vertraging met het leveren van zijn JooJoo-tablet. Apple's iPad ligt op 3 april in Amerikaanse winkels.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Hardware,
  • Mobiel

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)