Layar opent eigen augmented reality app store

layar logo

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 29 april 2010
Auteur: Ernst-Jan Hamel

De Nederlandse augmented reality-startup Layar gaat naast gratis, nu ook betaalde lagen aanbieden. Zestig procent van de opbrengsten gaat naar de contentpartij.

De contenstore is per direct beschikbaar in een nieuwe versie van de Layar-app voor Android. Alleen gebruikers in de VS, het Verenigd Koninkrijk, Canada en Australië kunnen vooralsnog de nieuwe Layar-versie downloaden.

Betalen voor 'layars' gaat op Android via Paypal. Een applicatie voor iPhone komt binnenkort. Uitgevers die via Layar een 'laag' verkopen krijgen 60 procent van de opbrengsten. Layar belooft meerdere betaalmanieren aan te gaan bieden.

Zoek misdaad

Binnen de Android-app staan nu al diverse lagen te koop. Zo is er voor Amerikanen Spotcrime (1,95 dollar), dat in augmented reality recente misdaadmeldingen doorgeeft. Voor Britten is er Sold Price Data, waarmee je door je telefoon kan kijken naar de verkoopprijs van huizen.

Tot op heden waren alle lagen binnen Layar gratis. In februari kreeg Layar nog een 2,5 miljoen investering en tekende de startup een distributiedeal met een nog onbekende telefoonfabrikant.

Spotcrime:

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • E-commerce,
  • Mobiel

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)