The Next Web: Playlistify en Prey Project (audio)
Gepubliceerd: Donderdag 29 april 2010
Auteur: Loek Essers
Playlistify is een Nederlandse muziekstartup en Prey Project een Chileense computertracker. De twee startups waren aanwezig tijdens The Next Web conferentie in Amsterdam.
Playlistify
Playlistify wil graag de functionaliteiten van Spotify verbeteren en uitbreiden. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om iTunes afspeellijsten direct in Spotify te trekken of YouTube afspeellijsten automatisch om te zetten in audio. Roeland Landegent bedacht de dienst en legt uit wat hij precies voor ogen heeft.
(Uiteindelijk mocht Landegent van de jury pitchen op het podium)
Prey Project
Het Prey Poject is een open source dienst waarmee iedereen gratis zijn computer kan tracken. Het is bedoeld om gestolen computers terug te vinden. Als de gebruiker aangeeft dat de pc gestolen is worden er automatisch gegevens verstuurt op intervalbasis. Gedacht moet worden aan netwerk en wifi-gegevens. Ook is het mogelijk om foto's van de dief automatisch door te geven. Tomas Pollak uit Santiago licht toe hoe het werkt.
