Codefout haalt 10 miljoen WordPress-blogs onderuit

Wordpress

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Maandag 14 juni 2010
Auteur: Ernst-Jan Hamel

Een storing bij WordPress trok korte tijd miljoenen blogs offline. Door WordPress gehoste blogs zoals TechCrunch en GigaOM gingen ook offline.

Oorzaak van de storing die zaterdag optrad was "een zeer onfortuinlijke aanpassing aan de code" waardoor sommige essentiële functies uitvielen. Dit mailt Wordress-oprichter Matt Mullenweg aan ReadWriteWeb.

Sites die WordPress ook voor hosting gebruiken gingen ongeveer een uur lang offline. Bekende technologieblogs als TechCrunch en GigaOm waren de bekendste slachtoffers.

Hosting

In totaal hebben ruim 10 miljoen blogs onderdak bij WordPress. Veel andere sites, zoals het blog van Webwereld, gebruiken wel WordPress als cms, maar doen de hosting elders.

In februari had WordPress ook al last van een storing waardoor 10 miljoen blogs onderuit gingen. Dat duurde toen 2 uur en kwam door een routerfout in een datacenter.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)