Nog dit jaar Android-tablets van LG en Samsung

Samsung Galaxy Tab (gelekte foto)

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (5)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 6 juli 2010
Auteur: Ernst-Jan Hamel

Steeds meer electronicamakers kiezen Android om op tablets te zetten. Na Cisco maken nu ook LG en Samsung tabletplannen met Android bekend.

LG meldt in het vierde kwartaal een tablet met Android 2.2 gereed te hebben. In welke landen de LG-tablet verschijnt, en over de prijs is nog niets bekend. Ook gaat LG dit jaar twee smartphones (de LG Optimus One en de LG Optimus Chic) met Android 2.2 uitbrengen.

Android is niet het enige speerpunt van LG. De Zuid-Koreanen zijn ook van plan om smartphones met Windows Phone 7 op de markt te brengen. Die moeten ook nog dit jaar verschijnen.

Samsung komt ondertussen met de op Android draaiende Galaxy Tab. De tablet zal op zijn vroegst in het derde kwartaal verschijnen, meldt de electronicamaker.

Camera aan voorkant

Een foto en enkele details over de Galaxy Tab zijn al uitgelekt. Het apparaat zou Android 2.1 draaien met de TouchWiz-interface, een 7-inch display hebben en een camera aan de voorkant. Gek genoeg staat op de uitgelekte foto van de tablet een telefoon-icoon op het scherm, dus wellicht dat de tablet ook als telefoon gebruikt kan worden.

Het gerucht gaat dat Samsung dit jaar zelfs drie Android-tablets wil uitbrengen. De bovenstaande 7 inch-variant als eerste, dan een 8-inch versie in oktober, en tot slot een 10-inch apparaat in december.

Cius

Cisco presenteerde vorige week de Cius, een zakelijke tablet die draait op Android, die begin volgend jaar naar Nederland komt. Aan weerszijden van de Cius zit een camera. De camera aan de voorkant schiet 30 frames per seconde in HD 720p videoresolutie en kan gebruikt worden om face-to-face gesprekken mee te voeren.

Het apparaat moet optimaal gebruik gaan maken van Cisco-vergaderapplicaties als WebEx en Telepresence.

De uitgelekte foto van de 7-inch Samsung Galaxy Tab:

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)