Google biedt werknemer 3,5 miljoen opslag

dollars

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (21)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Vrijdag 12 november 2010
Auteur: René Schoemaker

Een belangrijke technisch manager heeft 3,5 miljoen dollar aan aandelen gekregen van zijn werkgever Google. Dit om te voorkomen dat de man overstapt naar Facebook.

Google heeft grote moeite om zijn personeel vast te houden, zo bleek al eerder. Nu zegt Michael Arrington van TechCrunch dat Google wel heel erg ver gaat om belangrijke techneuten binnen de poort te houden.

Eerder bracht de website al het nieuws dat een werknemer ondanks een aanbod van 15 procent loonsverhoging plus 500.000 dollar aan aandelen weigerde en alsnog naar Facebook vertrok. De talentvolle ontwikkelaars van Google zijn populair bij Twitter, Facebook en LinkedIn en al het hele jaar is het een duiventil bij 's werelds grootste zoekmachineaanbieder.

Gouden bergen

Volgens TechCrunch belooft met name Facebook nieuwe rekruten gouden bergen door ze aandelen te geven met de "garantie" dat de totale waarde van het bedrijf over een aantal jaren 100 miljard dollar zou kunnen worden. Dat aanbod is blijkbaar heel aantrekkelijk, want alleen al op LinkedIn staan zeker 120 profielen van ex-werknemers van Google die nu voor Facebook werken, zo vond TechCrunch uit.

Google heeft inmiddels al zijn werknemers wereldwijd een salarisverhoging van 10 procent beloofd, zo werd eerder deze week bekend. Dit om het personeel tevreden te houden. Dat lijkt echter een druppel op de gloeiende plaat, afgezet tegen de aantrekkingskracht van Twitter en Facebook.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)