Storing bij internetbankieren Rabobank

rabobank

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (19)
3x Aanbevolen

Gepubliceerd: Dinsdag 23 november 2010
Auteur: Uhro van der Pluijm

Rabobank kampt sinds het begin van deze middag met een storing op zijn internetbankierplatform. De bank zegt met man en macht te werken om het probleem op te lossen, maar durft geen termijn te geven.

Klanten van Rabobank kunnen sinds het begin van deze middag geen gebruik maken van internetbankieren. Als zij via de website van de bank doorklikken naar internetbankieren, krijgen zij na een wachttijd een time-out. Dat tippen enkele lezers ons.

Met man en macht

Een woordvoerster van de Rabobank laat weten dat de bank inderdaad kampt met een grote technische storing. Medewerkers van het bedrijf zijn met man en macht bezig om het op te lossen, zo zegt zij desgevraagd. De zegsvrouw kan echter geen termijn geven waarop het probleem opgelost zou moeten zijn.

Rabobank wil niet meedelen om wat voor storing het precies gaat.

Opvallend genoeg is Rabobank deze week niet de eerste met een storing in het internetbankierplatform. Gisteren lag het platform van ABN Amro er enige tijd uit. Daarnaast had het iDEAL betaalplatform aan het begin van deze middag te maken met een storing.

Update 20:09: Rabobank meldt via Twitter dat de storing inmiddels is opgelost.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)