Apple weert app van Android-tijdschrift
Gepubliceerd: Maandag 29 november 2010
Auteur: Tonie van Ringelestijn
Apple heeft een app van een tijdschrift gewijd aan Google Android geweigerd in zijn App Store.
Een Deense tijdschriftenuitgever heeft van Apple te horen gekregen dat zijn iPhone-app voor een tijdschrift over Google Android niet wordt toegelaten tot de App Store, meldt Fortune. "Uw tijdschrift gaat alleen over Android. Dat kunnen we niet hebben in onze App Store", zou een Apple-medewerker tegen de directeur van de Deense uitgeverij, Mediaprovider, hebben gezegd.
Mediaprovider startte het tweemaandelijkse tijdschrift over Android eerder deze maand, net als een andere versie alleen gewijd aan de iPhone. Apple heeft niet gereageerd om verzoeken om commentaar door diverse media.
Radio-apps
Recent ontstond ook ophef over het weigeren van iPhone-apps met maar een enkele radiostream door Apple. Cupertino zou dat soort apps voortaan zien als een vorm van spam.
