Panda verhelpt lek in software

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 2 december 2005
Auteur: De Techworld-redactie

Antivirusfabrikant Panda heeft een lek in zijn antivirusprogramma's gedicht. Door het gat konden kwaadwillenden de pc van de gebruiker aanvallen en zelfs overnemen.

Volgens Fernando de la Cuadra van Panda is het gat binnen twee dagen gedicht en is er geen code in omloop die daadwerkelijk misbruik maakt van het lek. De zwakte zat in alle antiviruspakketten van Panda, aldus De la Cuadra. Inmiddels is er een patch beschikbaar.

Het gat werd 28 november ontdekt door Alex Wheeler van Rem0te. Het lek was uit te buiten via onder andere het simple mail transfer protocol (smtp).

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)