Tippingpoint nu ook actief met gemanagede ips

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 8 mei 2006
Auteur: Wilbert de Vries

Tippingpoint, de beveiligingsafdeling van 3Com, breidt zijn dienstverlening uit met een gemanagede beveiligingsdienst voor zijn inbraakpreventiesysteem.

Tippingpoint werkt hiervoor samen met Counterpane, een bedrijf dat gespecialiseerd is in beveiligingsbeheer. Bedrijven die de nieuwe dienst afnemen, merken hier in de praktijk echter niets van omdat zij de sla's regelen met Tippingpoint.

Tippingpoint biedt twee pakketten aan die eventueel nog kunnen worden uitgebreid. Het standaardpakket (Managed Security Monitoring) biedt realtime monitoring, online rapportages en een alertfunctie.

Het tweede pakket omvat dezelfde mogelijkheden maar biedt bovendien de mogelijkheid om apparaten te beheren en logbestanden te analyseren en waar nodig proactief de configuratie van devices aan te passen.

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)