'Veel nieuwe functies in service pack Team Foundation Server'

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 3 juli 2006
Auteur: Niels de Rijk

Microsoft zegt een aantal interessante verbeteringen op de plank te hebben liggen voor zijn collaboratiesoftware, Team Foundation Server.

Volgens Rob Caron, een van de ontwikkelaars uit het ALM (Application Lifecycle Management)-team, bevat het aanstaande service pack voor Team Foundation Server onder meer de mogelijkheid om gebruikers wel via internet, maar zonder vpn in te laten loggen.

Gebruikers mogen zich verder verheugen op een verbeterd versiebeheer en de mogelijkheid om formulieren met werkitems te creëren. Inbegrepen zijn ook een isapi (internet server api)-filter en ondersteuning voor Windows Vista en Office 2007.

Team Foundation Server is sinds maart verkrijgbaar. "Een bèta van het eerste service pack zal op zeer korte termijn verschijnen", stelt Caron.

Bron: Techworld

  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)