'Meer dan 200 verbeteringen in Postgresql 8.2'

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 6 december 2006
Auteur: Niels de Rijk

De Postgresql Development Group heeft dinsdag een nieuwe versie van PostgreSQL uitgebracht. Aan de database zijn 'meer dan 200 verbeteringen' toegevoegd.

Versie 8.2 is de veertiende, publieke release van Postgresql. Gebruikers kunnen in deze versie beter loggen, beter optimaliseren en indexen creëren terwijl tabellen worden gewijzigd, aldus de makers.

Verder zou de database 20 procent sneller zijn bij het verwerken van online transacties en kunnen beheerders nu een 'fail-over kopie' maken van een databasecluster.

"Veel functies die we in vorige releases hadden geïntroduceerd zijn nu geperfectioneerd", stelt Bruce Momjian van het Postgresql-team. "Deze release bevat een uitgebreide, compatible syntax en interfaces waar de gemeenschap om had gevraagd."

De nieuwe versie van de open-sourcedatabase, die sinds dinsdag te downloaden is, wordt gedistribueerd onder de bsd-licentie.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)