EMC voegt Vmware-ondersteuning toe aan Controlcenter
Gepubliceerd: Maandag 14 mei 2007
Auteur: Wilbert de Vries
EMC zal een hoop beheerders blij maken met de nieuwe versie van Controlcenter. De opslagbeheersoftware gaat ook Vmware ondersteunen.
Vorige versies van EMC's vlaggenschip beschikten niet over agents die overweg konden met Vmware, ondanks dat EMC het moederbedrijf is van de virtualisatiesoftware.
Dit betekende dat beheerders veel werkzaamheden handmatig moesten doen. Versie 6.0 maakt hier een einde aan door de toegevoegde ondersteuning van Vmware.
Met de nieuwe Controlcenter kunnen beheerders individuele Vmware-guests ontdekken. Het systeem kan vervolgens rapporten generen over de virtuele schijfruimte die aan de machine is toegekend. De rapportmodule, genaamd Storagescoop, kan overigens geen clusters herkennen.
De prijs voor Controlcenter 6.0, die in juni op de markt wordt verwacht, begint bij de 39.000 dollar voor een 10 GB-configuratie.
Bron: Techworld
