RIM ontwikkelt Blackberry met wifi-telefoon

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 25 mei 2007
Auteur: Wilbert de Vries

Research In Motion (RIM) lijkt hard bezig aan een inhaalslag. De fabrikant ontwikkelt een Blackberry die naast belfunctionaliteit ook over wifi beschikt.

Andere fabrikanten, waaronder Nokia en Motorola, ontwikkelen al langer zakelijke telefoons met wifi-ondersteuning. Tot op heden was RIM altijd de grote afwezige met de support voor draadloos internet.

Hier gaat echter verandering in komen, zo beloofde directeur Jim Balsillie eerder deze week tijdens een toespraak. Zijn bedrijf gaat namelijk een Blackberry met wifi ontwikkelen. De nieuwe mobiele mailclient moet later dit jaar verschijnen.

De Blackberry Enterprise Server heeft al wifi-ondersteuning omdat de Blackberry 7270 beschikt over wifi - dit apparaat is echter niet ontwikkeld om ook mee te kunnen bellen. BES versleutelt overigens standaard alle draadloze wifi-communicatie omdat dergelijke signalen als onveilig worden beschouwd.

Als reden voor de late toevoeging van wifi aan zijn handhelds, voert Balsillie aan dat hij nooit zo'n gelover is geweest. "Wifi was overhyped. Ik geloofde er de eerste twee, drie jaar niet in", aldus de directeur, die wifi nu als aanvulling op een telefoon ziet.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)