McAfee verleidt grote bedrijven met nieuwe hardware

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 14 juni 2007
Auteur: Wilbert de Vries

McAfee wil nog dit jaar meer schaalbare versies van zijn web- en mailbeveiligingsapparaten introduceren speciaal voor hele grote bedrijven.

"We hebben recentelijk groen licht gegeven voor de ontwikkeling van een heel erg high-end zakelijk product", bevestigt Christopher Bolin, technisch directeur bij McAfee.

McAfee verkoopt al dergelijke appliances onder de naam Secure Web Gateway en Secure Messaging Gateway. De nieuwe producten moeten echter veel meer clients kunnen bedienen, zei Bolin woensdag tijdens een bijeenkomst met analisten.

McAfee-directeur Dave DeWalt gaf toe dat de overname van Surfcontrol door Websense de deur op een kier heeft gezet voor deze beslissing. "Het duurt meer dan zeven maanden voordat ze de twee bedrijven kunnen fuseren. Wij kunnen deze markt compleet verstoren", aldus de directeur.

Overigens kiest McAfee hiermee voor een compleet tegenovergestelde aanpak dan zijn directe concurrent Symantec. Deze fabrikant is vorig jaar juist grotendeels gestopt met de productie van appliances om zich op de ontwikkeling van software toe te kunnen leggen.

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)