IBM lijft Datamirror in voor realtime mogelijkheden
Gepubliceerd: Dinsdag 17 juli 2007
Auteur: Wilbert de Vries
IBM wil het Canadese bedrijf Datamirror inlijven om zodoende zijn integratiesoftware uit te breiden met realtime mogelijkheden.
IBM is bereid 162,3 miljoen dollar op tafel te leggen voor het bedrijf, zo hebben de twee bedrijven bekendgemaakt.
De Transformation Server-software van Datamirror 'ziet' wanneer gegevens zijn toegevoegd, gewijzigd of verwijderd en zorgt ervoor dat die informatie realtime beschikbaar is in processen, applicaties en databases.
IBM zegt vooral aangetrokken te zijn tot Datamirror door zijn brede ondersteuning voor verschillende soorten data. Het Canadese bedrijf voorziet in data-integratie op Windows-, Unix en IBM System i-servers en mainframes. Ook ondersteunt het databases van IBM, Microsoft, Oracle en Sybase.
Bron: Techworld
