Apple voegt optionele raid-kaart toe aan Xserve

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 8 augustus 2007
Auteur: Wilbert de Vries

Apple heeft dinsdag naast een reeks vernieuwde consumentenproducten ook een nieuwe raid-kaart voor zijn 1u-server Xserve op de markt gebracht.

De nieuwe kaart heeft een prijskaartje van net geen duizend dollar en is beschikbaar als optie tijdens het bestelproces van de Xserve.

In combinatie met Mac OS X Server kunnen Xserve-beheerders een softwarematige raid voor de interne harde schijven inrichten. Xserve kan ook overweg met Xserver RAID. Dit is een extern raid-systeem voor maximaal 10,5 TB aan opslag, dat met 2 Gbps fibre channel aan Xserve wordt gekopppeld.

De raid-kaart vervangt de ingebouwde sata/sas-controller en gebruikt geen pcie-slot. Beheerders kunnen Xserve nu zo configureren dat interne opslag als een hardware-raid kan worden geserveerd. Raid 0, raid 1 en raid 5 worden ondersteund.

Bron: Techworld

Relevante whitepaper: NAND nieuwe trend in datacenter
Download

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Apple-gadgets van ...

World Tech Update: Apple-gadgets van iWorld (video)

Verleden nieuws