Research In Motion wil met nieuwe software mkb veroveren

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 6 november 2007
Auteur: Wilbert de Vries en Maarten Reijnders

Blackberry-fabrikant Research In Motion (RIM) heeft een nieuw softwarepakket gelanceerd dat speciaal is bedoeld voor middelgrote en kleine bedrijven (mkb).

De nieuwe BlackBerry Professional Software is gebaseerd op de software die RIM al langer aanbiedt aan grote bedrijven en overheidsinstellingen: BlackBerry Enterprise Server. Het mkb-pakket gebruikt dezelfde security-architectuur en dezelfde encryptie als de software voor grotere organisaties. De interface voor de Blackberry Manager is iets versimpeld.

De software van RIM kan e-mail, agenda's, contacten en dergelijke synchroniseren met Microsoft Exchange en IBM Lotus Domino. Het is mogelijk om BlackBerry Professional Software te downloaden van de Blackberry-site. De kosten bedragen 499 dollar voor vijf gebruikers en 849 dollar voor tien gebruikers. RIM heeft een introductieaanbieding waarbij kopers van vijf Blackberry's de versie voor vijf gebruikers gratis ontvangen.

Bedrijven kunnen met behulp van aanvullende licenties het aantal gebruikers uitbreiden tot dertig. Ook is het mogelijk de software uiteindelijk te upgraden naar de BlackBerry Enterprise Server-versie.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>
  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)