SanDisk komt met flashmodule voor OS
Gepubliceerd: Woensdag 14 november 2007
Auteur: Michiel van Blommestein
SanDisk gaat komend jaar een SSD op de markt brengen voor desktops en notebooks. Daarop kan de gebruiker de OS en applicaties zetten voor snelle toegang.
De Vaulter Disk, een PCI express module, komt in versies van 8 en 16 gigabytes en werkt samen met de reguliere harde schijf. De Vaulter herbergt het besturingssysteem en applicaties die de gebruiker er zelf op zet. Overige bestanden zoals documenten, foto's en filmpjes, staan op de harde schijf. Vervolgens werken de twee opslagmedia parallel aan elkaar. Dat resulteert volgens de fabrikant tot een snelheidswinst in het opstarten van de OS en het draaien van de applicaties, omdat deze op een flashdrive worden gedraaid: de data is sneller op te vragen en weg te schrijven.
De Vaulter Disk is geschikt voor zowel desktop als laptop, de prijs en precieze datum van lancering zijn helaas nog onbekend.
Bron: Techworld
