HP loopt hard in op IBM

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 27 november 2007
Auteur: Michiel van Blommestein

HP blijft met afstand de marktleider als het gaat om aantallen verkochte servers wereldwijd. Dat groeide met 20,7 procent vergeleken met dezelfde periode vorig jaar. IBM boekte van de fabrikanten de meeste omzet met de verkoop van zijn servers.

IBM blijft omzetleider omdat de fabrikant uitblinkt in het segment voor dure kasten. Maar de omzet van ruim vier miljard Amerikaanse dollars is wel een verlies van 8 procent ten opzichte van vorig jaar, zo meldt bureau Gartner na onderzoek. HP loopt in, en boekte met 3,7 miljard dollar een omzetwinst van bijna 14 procent. Ook Dell en Sun zetten meer om, met respectievelijk 12,6 en 11,4 procent omzetgroei.

Dit jaar zijn wereldwijd 2,2 miljoen servers verkocht. In totaal steeg de verkoop van servers met 8,7 procent, vooral omdat x86 servers get goed deden en de vraag bij opkomende economieën verder stijgt, zo schrijft Gartner.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)