XP met SP3 ook later te activeren

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 2 januari 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

De activering van Windows XP wordt vanaf SP3 iets soepeler. Deze zal hetzelfde worden als die van Windows Server 2003 SP2 en Vista.

Dat staat in een overzicht van Microsoft over SP3. Gebruikers die XP installeerden moesten de productsleutel direct invoeren om verder te kunnen. Dat gaat veranderen: gebruikers krijgen nu dertig dagen de tijd om de sleutel na installatie in te voeren. "Het besturingssysteem zal op een later tijdstip vragen om een productsleutel, als deel van Windows Genuine Advantage," staat in het overzicht te lezen.

Wat daarna gebeurt staat niet in het overzichtje. Blogger Ed Bott van ZDNet simuleerde het systeem met een versie van de release candidate van SP3. Nadat hij de systeemklok vooruit zette kreeg hij een bericht op het welkom-scherm dat hij moest gaan activeren. "Als ik op 'nee' klik, kom ik terug op het welkomscherm. Met 'ja' kom je in een veld waar je alleen een sleutel in kunt voeren. Daar heb je nog de optie 'remind me later', die terugvoert naar het welkomscherm."

Bron: Techworld

  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)