Bitmicro claimt 832 GB op SSD-schijf

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 7 januari 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

Bitmicro gaat tijdens de CES in Las Vegas deze week een SATA Solid State Drive tonen die in maar liefst 832 GB aan opslagcapaciteit voorziet.

Om tot die capaciteit te komen heeft Bitmicro op deze nieuwe 2,5 inch E-Disk Altima multi-level cell NAND technologie toegepast. De snelheid zal volgens de fabrikant op 100 MB per seconde liggen, en de operatiesnelheid ligt op 20.000 I/O's per seconde. In september kondigde het bedrijf al een 416 GB SSD schijf voor een release in maart.

Vanaf het tweede kwartaal zullen eerst de kleinere versies (vanaf 32 GB) op de markt komen. De klapper van 832 GB wordt pas in het derde kwartaal verwacht. Over de prijs is niets bekend, maar waarschijnlijk zal deze ver boven het budget van de gemiddelde consument liggen.

Bron: Techworld

  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)