Shavlick patcht VM's Microsoft en VMware

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 10 april 2008
Auteur: Ferry Waterkamp

Shavlick Technologies gaat zich bezighouden met het scannen en patchen van Virtual Machine-images.

Microsoft biedt met zijn SMS-product al de mogelijkheid om de patching voor virtual machines af te handelen. Shavlick biedt met versie 6.5 van de NetChk-tool echter ondersteuning voor zowel Microsoft als VMware. De vernieuwde tool moet dit kwartaal op de markt komen.

"Misschien wil je nu virtuele images draaien die je een maand geleden hebt gecreëerd, maar dan wil je wel eerst zeker zijn dat alle patches aanwezig zijn", zegt CTO Eric Schultze van Shavlick tegenover NetworkWorld. "Met NetChk 6.5 kun je deze virtuele images scannen en patchen terwijl ze zijn uitgeschakeld." Hiervoor is het niet nodig om aanvullende software te installeren op de virtuele infrastructuur.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)