'Doe-het-zelf' wormbouwer voor beginners

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 18 juni 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

Antivirusbouwer Panda Security heeft een bouwpakketje gevonden waarmee executables eenvoudig zelfverspreidende eigenschappen kunnen worden aangemeten.

Waarvoor het programmaatje bedoeld is kan worden opgemaakt uit de naam: TrojanToWorm kan worden gebruikt om trojans zichzelf te laten verspreiden, zonder dat hier enige programmeerkennis voor nodig is. Met vinkjes kan het bestand bijvoorbeeld worden ingepakt met UPX, of op een andere manier verdraaid zodat het makkelijker langs een firewall heen glipt.

De tijd van infectie kan worden ingesteld, en het is mogelijk bepaalde functies van het geïnfecteerde Windowssysteem (waaronder taakbeheer en regedit) uit te schakelen. Ook het bereik van de beoogde worm is aan te geven: moet hij zich wel of niet naar een verwijderbare schijf verplaatsen als de mogelijkheid er is?

Uit de taalopties maakt onderzoekstak PandaLabs op dat het programma in Spanje is gebouwd. Naast Engels kan gekozen worden uit Spaans, Catalaans of Portugees.

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)