MySQL en de zonnige kant van databaseland

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 14 juli 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

Na een bewogen jaar heeft MySQL zijn ziel verkocht aan Sun. Of toch niet?

Want, blijft de bekendste open source database nou net zo open als voorheen, of gaat Sun zich er toch iets te veel mee bemoeien?

Techworldredacteur Michiel van Blommestein sprak met het producthoofd van MySQL, Zack Urlocker, tegenwoordig dus vicepresident bij Sun Microsystems.

Gaat MySQL meer leunen op de professionele markt, en zich meer als alternatief voor Oracle profileren? Hoe kijkt hij aan tegen de eeuwige discussie tussen voorstanders van de relationele database (wat MySQL is) en de object-database? En hoe ziet de relatie tussen row-based en column-based databases eruit?

Wanneer komt 6.0 uit, hoe zit het met het befaamde Falcon-opslagengine, en vooral: wat hebben beheerders en ontwikkelaars eraan?

Bekijk het interview met Zack Urlocker hier.

Bron: Techworld

Relevante whitepaper: Maak desktopvirtualisatie gemakkelijker
Download

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Apple-gadgets van ...

World Tech Update: Apple-gadgets van iWorld (video)

Verleden nieuws