Ook McAfee koopt DLP'er

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 1 augustus 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

In navolging van concurrenten als Symantec en EMC gaat McAfee een aanbieder van data loss prevention inlijven.

De beveiliger legt ongeveer 46 miljoen dollar op tafel voor Reconnex, een DLP-bedrijf gebaseerd in Silicon Valley. McAfee is het vooral te doen om de 'learning' applicatie van Reconnex, een analyse- en dataminingtool waarmee het proces van toetsing van gegevens gedeeltelijk geautomatiseerd kan worden. Op basis daarvan kan de vertrouwelijkheid van data worden vastgesteld, en daarmee controle worden uitgeoefend over wie wel en wie geen toegang heeft tot de specifieke gegevens.

Met de overname volgt McAfee het DLP-spoor van de concurrentie. Vorig jaar nam Symantec Vontu over, kocht EMC Tablus, en slokte Trend Micro Provilla op.

Reconnex gaat deel uitmaken van de Data Protection Divisie van McAfee. Of Reconnex zijn eigen naam blijft voeren, is nog niet bekend. De overname moet nog dit kwartaal worden afgerond.

Bron: Techworld

Relevante whitepaper: Transactie-informatie online opslaan
Download

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Apple-gadgets van ...

World Tech Update: Apple-gadgets van iWorld (video)

Verleden nieuws