Fusion 2 krijgt Release Candidate

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 1 september 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

VMware heeft afgelopen weekeinde een release candidate van de nieuwe Fusion uitgebracht.

RC1 van VMware Fusion 2 komt na twee bètaversies van het op Intel Macs gerichte virtualisatiepakket. Voor bestaande klanten zal Fusion 2 een gratis update worden van Fusion 1.x.

Belangrijkste nieuwe functie ten opzichte van de bèta is dat antivirussoftware van McAfee in de software is ingebakken. Met een nieuwe functie kan VirusScan Plus direct vanuit het menu van Fusion 2 worden geïnstalleerd op het moment dat een virtuele machine wordt aangemaakt.

Het ietwat ouderwetse IDE is als de standaard bustype voor OS X guests vervangen door SCSI, en bovendien worden nu standaard virtuele SCSI-schijven aangemaakt zodat de opslag niet eerst geformatteerd hoeft te worden. Uiteraard zijn verder nog wat probleempjes verholpen en is hier en daar een tweak doorgevoerd. Onder andere de prestaties van USB-apparaten zijn aangescherpt, en ook de interface is uitgebreid. Ontwikkelaars kunnen projecten in VM's nu ook in andere browsers draaien dan alleen in de als standaard ingestelde.

De RC is hier te downloaden.

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)