Symantec wil volledig in de cloud

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 8 oktober 2008
Auteur: Ferry Waterkamp

Symantec is vast van plan om uit te groeien tot een brede leverancier van online diensten. De online diensten voor back-up en recovery moeten nog voor maart 2009 op de Europese markt verschijnen.

Deze toezegging deed CEO John Thompson van Symantec gisteren tijdens Vision + ManageFusion in Den Haag. "We zijn een softwarebedrijf. We willen al onze softwareproducten ook in de cloud aanbieden", zo vertelde hij tijdens een sessie met Europese journalisten.

In de Verenigde Staten levert Symantec al een tijdje diensten voor online back-up en recovery. Een Remote Control Service voor het op afstand beheren is momenteel in bèta. Symantec heeft altijd geweigerd om aan te geven wanneer de diensten in Europa worden geïntroduceerd. Voordat de Europese infrastructuur zou worden aangelegd, moesten de diensten eerst in de VS vlekkeloos draaien. "Ik kan nu zeggen dat de online diensten tussen nu en maart volgend jaar wereldwijd beschikbaar komen", aldus Thompson.

Mobiel gevaar

Thompson ging tijdens de sessie ook nog in op mobiele dreigingen, die volgens de topman nog niet echt voor problemen zorgen. "Al tijden horen we dat dreigingen mobiel worden, maar dat is nog niet echt gebeurd. Dat betekent ook dat we onze investeringen anders moeten verdelen." Volgens Thompson zijn het vooral de Europese beveiligingsbedrijven geweest die het mobiele gevaar hebben geadopteerd. "Ik zeg niet dat ze daarin ongelijk hebben, maar ze lopen daarmee wel vooruit op het huidige landschap van dreigingen."

Bron: Techworld

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)