Novell koopt technologie datacentrumbeheer

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 15 oktober 2008
Auteur: Michiel van Blommestein

Novell heeft zich in de markt voor tools voor datacenta gekocht met een overname.

Managed Objects moet voor Novell een extra bron worden van beheer- en analysesoftware. De relatief onbekende speler is niet aan de beurs genoteerd, en Novell heeft dan ook geen mededelingen gedaan over de koopsom. Managed Objects is nog niet actief in Nederland.

De portfolio van Managed Objects bestaat onder meer uit dashboards voor het samentrekken van ict-beheer, controlesoftware over de service level agreement (SLA) en beheertools voor CMDB's. Belangrijk argument om Managed Objects te kopen is volgens Novell dat de tools van het bedrijf leverancier-onafhankelijk zijn, en zodanig goed in gemengde omgevingen is in te passen.

Managed Objects zal volledig worden geïntegreerd in de beheerdivisie van Novell.

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)