Windows 7 post-beta gewoon te krijg

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 16 februari 2009
Auteur: Michiel van Blommestein

Pssst, je hebt het niet van ons, maar ook nu de publieke bèta van Windows 7 afgelopen is kan je aan de nieuwste build van Microsofts nieuwe OS komen.

Het gaat om build 7022 van Windows 7. Nadat de bèta vorige week ten einde kwam, begonnen de geruchten al binnen te stromen dat enthousiastelingen build 7022 via verschillende torrentsites binnen kunnen halen. Build 7022 is gedateerd op 15 januari.

Dat Windows 7 uitlekt is uiteraard niet nieuw. In het verleden is het al vaker voorgekomen dat builds van nieuwe Microsoftproducten uitlekken via allerhande louche maar veelgebruikte sites. Een jaar geleden lekte Windows Server 2008 bijvoorbeeld op deze manier maar liefst drie weken voor lancering uit.

Overigens, zo meldt ZDnet-blogger Adrian Kingsley-Hughes, lijken de verschillen tussen de bèta en 7022 beperkt tot wat tweaks in de gebruiksinterface. Maar het is een kwestie van tijd eer we de volgende nieuwe build van Win7 kunnen verwachten via de vertrouwde kanalen van torrentsites en nieuwsgroepen.

Bron: Techworld

  • Categorieën:
  • Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)