Firefox 3.5 RC een week uitgesteld
Gepubliceerd: Donderdag 4 juni 2009
Auteur: Sander van der Meijs
Wie zit te wachten op de RC van Firefox 3.5, zal nog een weekje langer moeten wachten. Mozilla heeft de Release Candidate een week uitgesteld.
De RC van Firefox 3.5 stond gepland voor de eerste week van juni, maar Mozilla verklaarde gisteren dat die is uitgesteld naar eind volgende week.
"Nog voordat de RC uitkwam is het ons gelukt om een aantal bugs te vinden die moeten worden opgelost", zei Mike Beltzner in een e-mail. Volgens hem is het vinden van die bugs te danken aan grondig testen en het grotere aantal testers. "Hierdoor wordt het voor ons makkelijker om potentiele problemen eerder op te sporen dan voorheen", zei hij.
Volgens notulen van een vergadering die dinsdag werden gepubliceerd zijn er nog 10 codeblockers zonder fix. De finale versie zou nog steeds eind deze maand uit kunnen komen, maar dan moet vanaf nu alles gladjes verlopen en moet Mozilla zich beperken tot één RC.
Firefox 3.5 wordt al langer geplaagd door uitstel, vooral door bugs in de nieuwe JavaScript engine TraceMonkey. Halverwege de ontwikkeling van deze versie is het versienummer verhoogd van 3.1 naar 3.5, omdat het een grote stap voorwaarts is.
Bron: Techworld
