Nieuw onderdeel MS Office: digitale kladjes

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (4)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 18 november 2002
Auteur: Laurens Verhagen

Tijdens zijn toespraak op de Comdex-beurs heeft Microsoft-topman Bill Gates een voorproefje gegeven van een nieuwe Office-applicatie: OneNote.

De Comdex in Las Vegas is de belangrijkste computerbeurs ter wereld. De beurs is er voor het 23e jaar, maar is wel eens vitaler geweest. De herfst-editie wordt gekenmerkt door een kleinere beursvloer als rechtstreeks gevolg van de malaise in de economie en de ict.

Bill Gates was echter in zijn openingstoespraak op zondag traditioneel positief. Even traditioneel schetste Gates een nabije toekomst waarbij zo'n beetje ieder apparaat in de huiskamer wordt aangesloten op internet, zoals een intelligente alarmklok.

Tevens kondigde de voorman een nieuwe Office-applicatie aan: OneNote. Hiermee kan de gebruiker allerlei invallen, kladjes en ideetjes opslaan en archiveren, zo is de bedoeling. Het gaat hierbij om bijvoorbeeld plaatjes of getypte notities in Word. Maar ook handgeschreven invallen op een Tablet PC kunnen worden bewaard. Een uitgebreide zoekfunctie moet de applicatie vergezellen.

Volgens Gates voorziet OneNote in een behoefte: "In het verleden was het niet eenvoudig om je gedachten te organiseren in een vrije vorm." Met Office kon dat in ieder geval niet, aldus Gates. Overigens doet OneNote sterk denken aan een jarenoude applicatie van Apple: Stickies.

OneNote moet halverwege het volgend jaar op de markt komen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)