CentOS is gered

3d centos

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 3 augustus 2009
Auteur: Sander van der Meijs

Afgelopen vrijdag zag het er nog somber uit voor CentOS, de volledig open source kloon van Red Hat Enterprise Linux. Maar nu lijkt het zware weer voorbij.

De open brief waarin ontwikkelaars van CentOS de grondlegger van het project aanspoorden om contact met hen op te nemen heeft blijkbaar effect gehad. Op de site van CentOS staat nu te lezen dat de ontwikkelaars zaterdag een vergadering hebben gehad met Lance Davis. Tijdens die bijeenkomst zijn een aantal grote problemen uit de weg geruimd.

In ieder geval blijven de ondertekenaars van de brief werken aan het project. Een eerste goede stap is dat ze nu de controle hebben over de centos.org en centos.info domeinen. Aan een nieuwe structuur voor donaties moet blijkbaar nog worden gewerkt, want iedereen die geld wil geven aan het project wordt gevraagd om daar nog even mee te wachten.

Bron: Techworld

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)