Mozilla kan 0-day in Firefox 3.6 niet patchen

firefox

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 24 februari 2010
Auteur: Sander van der Meijs

Het lek in Firefox waarvan onlangs een exploit is vrijgegeven, kan door Mozilla niet worden gepatcht, aangezien de details ontbreken.

Eerder deze week werd bekend dat Intevydis een exploit beschikbaar had gemaakt via hun exploit toolkit voor een zero-day lek in Firefox 3.6 op Windows XP en Vista, dat bij hen al twee jaar bekend was.

Evgeny Legerov, de man achter Intevydis die de laatste tijd vaker in het nieuws is vanwege het bekend maken van 0-days, beweerde dat het een erg mooie bug was, maar heeft de informatie blijkbaar niet gedeeld met Mozilla.

Hij staat op het standpunt dat het geen zin heeft om samen te werken met softwareontwikkelaars. Daarom deelt hij de lekken niet eerst met de ontwikkelaars voordat hij de exploits openbaar maakt.

Dat hij inderdaad niet samenwerkt met de ontwikkelaars wordt nu pijnlijk duidelijk. Op het Lucas Adamski van Mozilla Security schrijft op het Mozilla Security Blog dat hij zich bewust van is de melding, maar dat Mozilla het lek niet kan patchen omdat er geen details beschikbaar zijn. Mozilla heeft geprobeerd om contact op te nemen met Legerov, maar krijgt geen antwoord op zijn vragen.

Bron: Techworld

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)