Abo's O2 en T-Mobile kunnen elkaar mms'en

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 24 maart 2003
Auteur: Maarten Reijnders

Gebruikers van O2 en T-Mobile kunnen elkaar eindelijk een mms-bericht (sms met beeld en geluid) sturen.

Abonnees van O2 en T-Mobile konden al wel mms-berichten uitwisselen met gebruikers van Vodafone, maar nog niet met elkaar.

Mms (multimedia messaging service) is de opvolger van sms. Met mms is het mogelijk om foto's, animaties en geluidsfragmenten met een berichtje mee te sturen. T-Mobile was in september vorig jaar de eerste Nederlandse aanbieder die mms introduceerde.

KPN en Dutchtone bieden nog geen mms aan. Naar abonnees van deze mobiele-telefoniebedrijeven kan wel een mms-bericht gestuurd worden, maar zij ontvangen dat als sms'je. In dat bericht staat dan een internetadres waarop het mms-bericht alsnog kan worden bekeken.

Dutchtone komt 'in het tweede kwartaal' met mms, KPN 'rond de zomer'. De data van de lanceringen staan nog niet vast.

  • Categorieën:
  • Telecom

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)