'Eén miljoen i-modeabonnees is onhaalbaar'

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (3)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 20 juni 2003
Auteur: Edwin Feldmann

Het is slechts een kwestie van tijd voordat KPN afstapt van de doelstelling om aan het einde van dit jaar één miljoen i-modegebruikers te hebben.

Dit heeft een analist van beleggersbank Oyens & Van Eeghen vrijdag tegen Betten Beursmedia gezegd. Volgens de analist heeft KPN op dit moment in Nederland, België en Duitsland 300.000 abonnees voor i-mode. Dit is 15.000 meer dan aan het einde van het eerste kwartaal, zo concludeert hij op basis van uitlatingen van NTT DoCoMo.

Vorige maand gaf KPN-bestuursvoorzitter Ad Scheepbouwer voor het eerst toe dat het aantal i-modeabonnees lager is dan verwacht. Het aantal i-modegebruikers in Nederland, Duitsland en België was in het eerste kwartaal van 2003 met 49.000 abonnees gestegen naar 285.000.

KPN probeert met behulp van nieuwe toestellen en prijsverlagingen meer abonnees te krijgen.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)